Millete efendilik yoktur. Hizmet vardır. Bu millete hizmet eden onun efendisi olur.  M.Kemal ATATÜRK
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 
Giriş


 

   BAĞLANTILAR
     facebook twitter     


Borçka İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık MüdürlüğüBorçka Tapu Müdürlüğü

 Müdürlük IP:04662801062

             Fax:04664151137Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçemizden Haberler / Haber Paylaşma  >>   Cumhuriyetimizin kuruluşunun 87. yıldönümü ilçemizde törenlerle kutlandı.

 

 Cumhuriyetimizin kuruluşunun 87. yıldönümü ilçemizde törenlerle kutlandı.
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

..........28 Ekim 2010 Perşembe Günü saat 13:00 ‘da İstiklal Marşının okunması ve saygı duruşunun ardından Atatürk Anıtının önüne kurumlar ve siyasi partiler adına çelenkler kondu.

.........

          .
29 Ekim 2010  Cuma günü saat 10:00 da başlaya kutlama programına Borçka Kaymakamı Fatih KIZILTOPRAK , Borçka Belediye Başkanı Oral KÜÇÜK , Garnizon Komutanı Süleyman TOKGÖZ, Cumhuriyet Başsavcısı Ali  GÖKDOĞAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet DURSUN ile  diğer daire amirleri, kurum çalışanları, öğrenciler, askeri birlikler ve halktan çok sayıda katılım oldu.

..........Borçka Kaymakamı, Belediye Başkanı ve Garnizon komutanı tören alanında halkın ve öğrencilerin bayramını kutladılar. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Kaymakamı Sayın Fatih KIZILTOPRAK yaptı. Daha sonra  ,Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri nedeniyle düzenlenen kültürel ve sportif yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. ..........Yöresel halk oyunlarının sergilediği program, okulların ve askeri birliklerin bando eşliğinde geçit töreni ile sona erdi.


                          Borçka 2016 © T.C.Borçka Kaymakamlığı Resmi Web Sitesidir.  

Borçka Kaymakamlığı Gündoğdu Mahallesi Hükümet Cad. 08400 BORÇKA / ARTVİN
Telefon : ( 0 ) 466 4151030 , Fax : ( 0 ) 466 4151468