Millete efendilik yoktur. Hizmet vardır. Bu millete hizmet eden onun efendisi olur.  M.Kemal ATATÜRK
T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 
Giriş


 

   BAĞLANTILAR
     facebook twitter     


Borçka İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık MüdürlüğüBorçka Tapu Müdürlüğü

 Müdürlük IP:04662801062

             Fax:04664151137Borçka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlçemizden Haberler / Haber Paylaşma  >>   Kapalı Spor Salonu inşaatında son durum

 

 İlçemiz Kapalı Spor Salonu inşaatı tamamlanmak üzere,
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

         Yapımına Eylül 2008 'de başlanılan Borçka Kapalı Spor Salonu inşaatında son aşamaya gelindi. Yapılan çalışmaları yerinde görmek üzere İlçe Kaymakamı Sayın Fatih KIZILTOPRAK inaşaat alanında incelemelerde bulunarak Gençlik Spor İlçe Müdürü Mehmet Nuri PEKER'den bilgi aldı.                                 Mülkiyeti Borçka Belediyesine ait iken intifa hakkı Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne devredilen 5150 m² lik arsa üzerinde inşaatı yapılan kapalı spor salonu  968 m² lik oyun alanına ve 380 seyirci kapasiteli tibüne sahiptir.

         Ayrıca 1 Kondisyon Salonu, 1 Vip Salonu, 1 Basın Salonu, 2 Kafeterya, 4 Soyunma Odası, 2 Hakem Odası, 1 Doktor Odası, Kalorifer Kazan Dairesi, 4 Malzeme Deposunun yanında İdari Bürolar yer almaktadır. 

        Oyun alanı kauçuk tarzda zeminle kaplı olup, üzerinde Basketbol, Voleybol ,Hentbol ve Badminton oyun alanları çizilmiştir. Ayrıca minder sporları ve Atletizmin salona uygun olan branşlarında her türlü çalışma ve müsabakaların yapılmasına olanak sağlayacak durumdadır.

Kondisyon Salonu ilçemizdeki sporculara ve spor yapmak isteyen herkese çalışma yapabilecek uygun spor aletleri ile donatılmıştır.

          Çevre düzeninin projelendirme çalışmaları içerisinde, standartlara uygun Tenis Kortu, ve Basketbol- Voleybol alanları yapılmaktadır. Bu anlamda Spor Salonu hem kapalı alanda , hem de açık alanda ilçemiz halkına ve sporcularına hizmet verebilecektir. 

                                                                                           Animasyon için TIKLAYINIZ                                                                                                                   Haber / İsmet KARAGÖZ


                          Borçka 2016 © T.C.Borçka Kaymakamlığı Resmi Web Sitesidir.  

Borçka Kaymakamlığı Gündoğdu Mahallesi Hükümet Cad. 08400 BORÇKA / ARTVİN
Telefon : ( 0 ) 466 4151030 , Fax : ( 0 ) 466 4151468